Apie mane
Kontaktai

Vaiva Rudienė
+37069940098
info@viafotografija.lt


Apie mane

Sveiki,
Aš esu Vaiva. Fotografija domiuosi jau nuo ankstyvos paauglystės, tam didelę įtaką padarė mano sesuo, kuri taip pat yra fotografė, bei senelis, kurio, nors ir nepažinojau, tačiau jo darytos nespalvotos nuotraukos dar iki šiol džiugina akis šeimos albumuose.
Tikriausiai tas stiprus šeimos ryšys daro mane empatišką, dėl to fotografuojant galiu įsijausti, ir perduoti Jums tas emocijas, kurios tą akimirką yra stipriausios: juokas, ašaros, džiaugsmas, meilė, laimė, artumas, kartais net baimė ir kiti jausmai, kurie atsispindi jūsų veiduose.
Dažnai sakau, kad fotografija yra darbas ne tik fotografui, bet ir tiems, kurie yra anapus objektyvo. Pozavimas, vaikų gaudymas, dažni vyrų pasisakymai "Aš nefotogeniškas" :))... Taigi, mano didžiausias uždavinys yra Jūsų "darbą" paversti malonumu. Kaip sakoma, mylėk ką darai, ir nedirbsi nei dienos :) Todėl, leiskite man šį darbą paversti pramoga, kuri neš Jums džiugesį, kuri turės pėdsaką Jūsų šeimos albumuose ir dėl kurios Jūs galėsite ilgai mėgautis nuostabiais prisiminimais.
Labai laukiu Jūsų laiškų ir skambučių!
Iki susifotografavimo,
Vaiva

+37069940098
Vilnius
Vilnius

Powered by Zyro.com